İrem Derici’nin Ünlülerin ‘Fake Hesapları’ Olduğunu İfşalayan Açıklaması Gündeme Bomba Gibi Düştü

Ünlü popçu İrem Derici, sahne öncesi gazetecilere verdiği demeçte, ailesinde yaşanan sağlık problemleri nedeniyle sosyal medyayı bir süreliğine askıya aldığını belirtti. Derici, ayrıca ünlüler arasında yaygın bir durum olan sahte hesap kullanımına dikkat çekti ve kendisinin de en az üç sahte hesabı olduğunu itiraf etti. Bu durum, şarkıcının hayatı hakkında bilinmeyen bir detayı ortaya çıkardı.

Ünlü popçu İrem Derici, Kıbrıs’taki Lord’s Palace Hotel’de bir konser verdi. “Çok enerjik ve mutlu hissediyorum. Yoğun bir konser programım var ve iki gün boyunca uyumadan performans sergileyeceğim” şeklinde konuştu.

Artık polemiklerden uzak durmak istediğini belirten Derici, “Sürekli çalışıyorum, artık polemiklerin içinde olmak istemem. Herkes kendi yolunda ilerlesin, ben de uzaktan izlerim” dedi ve herkesi kahkahaya boğdu.

Son zamanlarda Seda Sayan’ın sosyal medya hesabından sevgilisi Çağlar Ökten ve oğlu Oğulcan Engin dışındaki tüm takipçilerini çıkarması gündem olmuştu.

Bu durumla ilgili bir yorum yapması istendiğinde Derici, “Evet, beni de takipten çıkardı ama ben Seda Abla’yı ölene kadar takip edeceğim. Safiye Abla’nın üzülmesine gerek yok, Seda Abla’nın bir bildiği vardır. Hayatımda onlar gibi birbirini destekleyen ve seven bir çift daha görmedim” şeklinde yanıt verdi.

Işın Karaca ve Demet Akalın arasında yaşanan ‘şarkı beğenmeme’ tartışmasına ilişkin konuşan Irem Derici, “Kimse kimsenin şarkısını beğenmek zorunda değil. Işın belki de dürüst olmak adına beğenmediğini ifade etmiştir. Eğer ben bir şeyi beğenmiyorsam, bayıldım ya da beğendim demem” ifadelerini kullandı.

Derici, ünlülerin sahte hesaplarını da gündeme getirerek, “En az üç sahte hesabımız var. Kötü haberler çıktığında, gerçekçi görünmesi için kendimizi savunuyoruz” dedi.

Ayrıca, dijital bir platformda Talk Show tarzında bir program yapacağını belirten Derici, “Detay vermiyorum ama güzel bir proje olacak” diye konuştu.

Son zamanlarda güzellik merkezinde kavga ettiği yönündeki haberlere de değinen Derici, “Bu tamamen yalan bir haber. Annem bu durumdan dolayı çok üzüldü” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x